KIEROWCA CE KOBLENZ

Nadrenia-Palatynat, Koblencja  |   20-08-2019 10:25   |  Numer ogłoszenia: 13940
  • Stanowisko:Kierowca
  • Branża:Transport i Logistyka
Pośrednictwo pracy Alex - Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C+E dla dużej firmy logistycznej w Koblenz praca dla Lidla .

System pracy 3/1
  • Miejsce pracy:
    Koblenz
  • Opis stanowiska:
    Opis stanowiska

    rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów

    wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów

    zabezpieczenie załadunku

    dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość
  • Wymagania:
    Wymagania

    czynne prawo jazdy kategorii C+E

    karta kierowcy kod 95

    umiejętność pracy w zespole

    chęć do pracy, zaangażowanie

    uczciwość i sumienność
  • Oferujemy:
    Oferujemy

    stabilne warunki zatrudnienia

    niemiecką umowę o pracę

    pracę w przyjaznej atmosferze

    możliwość rozwoju zawodowego

    atrakcyjne wynagrodzenie+codzienne diety

    zapewniamy zakwaterowanie

    możliwość ubiegania sie o kindergeld

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 13