0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
056534371a4af1b8ad4ce2a1fe3320e3
Czytali temat:
PLISZKA Kruniaxx Rabinska Tomekxxx cierpliwosci brak (194 niezalogowanych)
33 Posty
Agnieszka 1
(Agnieszka 1)
Nowicjusz
Tak , tak dyskrecja i tolerancja ..to ostanio cechy na wage zlota a co nie lubisz jej ???
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Agnieszka 1
(Agnieszka 1)
Nowicjusz
Ty jestes zakochliwy aby nas ...kobietek nie lubic
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Agnieszka 1
(Agnieszka 1)
Nowicjusz
Opla i z polityki zeszlismy na ...ale polityka to chyba tez rodzaj ..zenski ?
A i noc chyba tez ..to pozycze milej
Odpowiedz   Cytuj
427 Postów
Tomekxxx
(Tomekxxx)
Wyjadacz
Ty, Piękna Jak tam do Ciebie przyjadę na parapetówę to w pośladki dostaniesz zaraz na wejście A mam do Ciebie tylko 165 km Tylko !!!
Odpowiedz   Cytuj
427 Postów
Tomekxxx
(Tomekxxx)
Wyjadacz
Wzajemnie, śpij spokojnie
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
223 Posty
Kruniaxx Rabinska
(Kruniaxx) Online
Stały Bywalec
Czesc ,
Nie moglam dzisiaj jakoś spać , wiec już o szóstej wstałam
I zrobiłam sobie śniadanie . Popatrzyłam co się wydarzyło na świecie , poczytałam maile . Oglądam właśnie Frühstück Fernseh na
Sat1 i poczytuje co tu splodziliscie od wczoraj na Migrelo.

Tomek , no jak się z tobą nie czubic jak oslabiasz .
Ładnie zacząłeś temat z Agnieszka , Agnieszka widze ma poukładane w głowie i anielska do ciebie cierpliwość , wszystko by byli cacy gdybys na koniec znowu nie wystrzelił z tym spontanicznym wypraszaniem się do niej
Co to dla Ciebie 160 km , przyjedziesz na parapetówkę ( hee , a co to ?) i wsuniesz jej w pośladki ????

( Czy dorosły człowiek nie powinien zapytać tego drugiego czy ma czas i ochotę się z nim w ogóle spotkać ? )

Tu musialam w twoim stylu popuścić wodzy moim nerwom I wsawic az trzy znaki zapytania .

Tomek , ile ty masz właściwie lat ?
Odpowiedz   Cytuj
427 Postów
Tomekxxx
(Tomekxxx)
Wyjadacz
Witaj Krunia...Co do mojego jak to zwiesz wpraszania się do Agi, to musisz wiedzieć że my znamy się już od dawna, i to nie jest tak że Ty tu Agnieszkę powitałaś. Ona tu była od dawna już. Co do moich postów z Nią, to ja wiem co mam pisać i w jakich poruszać się granicach zdrowego rozsądku. Jeśli mi zwróci na to uwagę, to będę wiedział co zrobić. A co do mojego wieku...??? To mam tyle lat na ile wyglądam. Ty mnie oceniasz na lat 14, więc przy tym pozostańmy. A tak między nami...To od jutra masz tu ze mną spokój ponad tydzień. A czy tu wrócę, to teraz zależy od mojego kolegi informatyka. Więcej na ten temat informacji uzyskasz od Reni.
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
427 Postów
Tomekxxx
(Tomekxxx)
Wyjadacz
I jeszcze coś Rabinko...Może nie jesteś w stanie uwierzyć, Ale z kilkoma osobami mam relacje "pozainternetowe', czyli rozmawiamy czasami ze sobą na What"App i tyle. Czy to coś złego ? A jesli chodzi o Twoje sugestie z tymi "pośladkami", to ta osoba jest ostatnią z ostatnich która by się spotykała tylko w tych celach. Krunia...raz jeszcze proszę...
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
223 Posty
Kruniaxx Rabinska
(Kruniaxx) Online
Stały Bywalec
No dobra Tomek , w sumie to wlasciwie wasza sprawa ,

Życzę Ci szerokiej drogi . Uważaj po drodze na aktywistów
w Halle na terrorystów
Nie bierz po drodze autostopow ,
Zachowuj się przyzwoicie , nie tak od razu w pośladki ...

I powroc do nas cały i zdrowy .

Pa !
Odpowiedz   Cytuj
427 Postów
Tomekxxx
(Tomekxxx)
Wyjadacz
Dziś jeszcze Tobie tu podokuczam Spoko
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas