0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
b4f87dd5f79b1e0de80908216e3088cf
Czytali temat:
klaudiam ferdydurke _ RENIA1 -- Iskierka*** Zielonka z Przedsionka Tomek 644 xxx sowa Darek1 (208 niezalogowanych)
10 Postów

()
Żółtodziób
wystarczyło podpuścić.jak twoim zdaniem człowiek ważący 81 kilo jest gruby to wbij się na wagę z browarem którego nadużywasz być może w tym momencie pojmiesz że fejk należy się tobie.
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Logopeda
(Logopeda)
Żółtodziób
Lukasz3 napisał:
wystarczyło podpuścić.jak twoim zdaniem człowiek ważący 81 kilo jest gruby to wbij się na wagę z browarem którego nadużywasz być może w tym momencie pojmiesz że fejk należy się tobie.

Nie przejmuj sie Lukasz.Ten typ tak ma. Gdyby Zielonka miala zmierzyc swoja talie, to trzeba wynajac taksowke i jezdzic w kolo caly dzien.
Oceń wpis:-10  
Odpowiedz   Cytuj
534 Posty
Tomek 644 xxx
(Tomek644)
Wyjadacz
Zielona...??? Kupiłem Tobie karnet na fitness, i bierzesz się ostro do roboty !!! Dotarło..???
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
Nowicjusz
No to jungs widze wasz ..u ..mnie nie bedziecie musiec placic za Fitnest Studio
mam wiele drewna do ..rabienia i oczywiscie do poulkladania ..a i postawie piwo ..i jak
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

()
Żółtodziób
Ja się pisze ale po 15 lipca urlopowo się zrobi
Odpowiedz   Cytuj
534 Posty
Tomek 644 xxx
(Tomek644)
Wyjadacz
Do kogo lub czego Łukaszu się piszesz ????
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

()
Żółtodziób
no na to drewienko
Odpowiedz   Cytuj
534 Posty
Tomek 644 xxx
(Tomek644)
Wyjadacz
Łukaszu fajny Ty mój kolego...Swego czasu byłem w tej jednostce przy stadionie w Twoim mieście. Rozumiesz o czym piszę..??? Byłem tam instruktorem...szkoliłem żołnierzy Kawalerii Powietrznej. Wiele razy bywałem na Próchniku...Szkoliłem snajperów. Piszesz się do Agi pomóc i porąbać drewno za butelkę piwa..??? Nie porąbiesz...i nie wypijesz...): Aga była...jest...i będzie moja !!!!! A Tobie wysyłam zaproszenie do znajomych, tak czy inaczej polubiłem Ciebie chłopaku 5-teczka dla Ciebie
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

()
Żółtodziób
spox nie ma spiny pozdrawiam
Odpowiedz   Cytuj
534 Posty
Tomek 644 xxx
(Tomek644)
Wyjadacz