0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
30c41fb9c421c3b1ddd3f54a2eb71890
Czytali temat:
ImpactJob ImpactJob klaudiam RENIA1 -- Iskierka*** Zielonka z Przedsionka Tekla Tomek 644 xxx 7777777 (451 niezalogowanych)
76 Postów
Zielonka z Przedsionka
(Zielonka z Przedsionka)
Początkujący
no i prosze , temat sie kreci..
What's done is done
Nawet pojawila sie teraz juz SUPER Djego- nasza zapracowana byla logopedka z NN,

a i jej romantyczny meski odpowiednik -Logopeda
ktory kaze sie calowac po dupci..
Czyz zycie forumowe nie jest piekne ?
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Zielonka z Przedsionka
(Zielonka z Przedsionka)
Początkujący
ps, od kiedy uwazasz sie Ferdy za ksiezyc ?
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Logopeda
(Logopeda)
Żółtodziób
Zielonka z Przedsionka napisał:
What's done is done
Nawet pojawila sie teraz juz SUPER Djego- nasza zapracowana byla logopedka z NN,

Alez nikt ci nic nie kaze. To jest to co ci zostalo. Milego dnia bladozielony paszczurku.
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Zielonka z Przedsionka
(Zielonka z Przedsionka)
Początkujący
Logopeda napisał:
What's done is done

Alez nikt ci nic nie kaze. To jest to co ci zostalo. Milego dnia bladozielony paszczurku.

Kurtus , daj se juz spokoj , plizzz !
czy mam zmienic nika ?
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Zielonka z Przedsionka
(Zielonka z Przedsionka)
Początkujący
o , jestem juz poczatkujacy,
supi !
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
7777777
(7777777)
Żółtodziób
RENIA1 napisał:
Logopeda napisał:
RENIA1 napisał:
Witaj.Ja mam ksiazkept.Zycie bez starosci" Depak Hopra czy jakos takTo lekarz ktory zna medycyne ajurwedyjska i skonczyl w Ameryce normalne studia medyczne,czyl 2 w jednym

Bardzo fajnie pisz i tam wlasnie wspomina o fizyce kwantowej.
Ja jestem humanistka ale staram sie zrozumiec o czym pisze.Poczytam ja jeszcze raz za 2 lata.

No postaraj sie zrozumiec,bo Deepak nie zajmowal sie fizyka kwantowa.On jej nie rozumial podobnie jak ty.Jezeli chcesz zrozumiec dlaczego malpa skacze, to musisz wpierw wiedziec co to jest malpa.Humanisci maja takie zaburzenia.

Zakompleksiona dominantko.Zanim cos tu napiszesz chcac wlaczyc sie do dyskusji,to moze poczytaj u wujka google.
Tu masz tylko maly fragment,ktory skopiowalam z Google.
Na przyszlosc nie kompromituj sie.Czy ten nik--Lokopeda to parawan czy transparent?

"Chopra stworzył termin uzdrowienia kwantowego, określając pogląd, według którego brak równowagi w zdrowiu człowieka jest usuwany przez mechanikę kwantową. Chopra twierdzi, że zjawiska kwantowe są odpowiedzialne za zdrowie i dobre samopoczucie. Próbował zintegrować ajurwedę (tradycyjny indyjski system medycyny) z mechaniką kwantową."

Renia .
Tak tęskniłaś za tym szambem, to masz.
Można zmienić nick, ale człowiek się nie zmieni.Na MP robił szambo, na NN robił szambo i tu je będzie robił. Jego smród go wyprzedza i był tu już, nim jego właściciel się pojaswił....
Ferdydurke, logopeda , albo jak by go nie nazwać - to rozkręcacz. Po nim zostają tylko niesmak i pustki.
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
295 Postów
ferdydurke _
(ferdydurke)
Stały Bywalec
Renia .
Tak tęskniłaś za tym szambem, to masz.
Można zmienić nick, ale człowiek się nie zmieni.Na MP robił szambo, na NN robił szambo i tu je będzie robił. Jego smród go wyprzedza i był tu już, nim jego właściciel się pojaswił....
Ferdydurke, logopeda , albo jak by go nie nazwać - to rozkręcacz. Po nim zostają tylko niesmak i pustki.[/quote]

Muszę cię rozczarować 7777777, ale nie jestem Logopedą! Szambo jak narazie robisz ty, ale zobaczymy jak się rozwiniesz!
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj
295 Postów
ferdydurke _
(ferdydurke)
Stały Bywalec

Kurtus , daj se juz spokoj , plizzz !
czy mam zmienic nika ?

Zielona wieprzowino, ty też dałaś się wpuścić w maliny przez Logopedę!?
Miałem lepsze zdanie o tobie, teraz je zmieniłaś - SKUCHA!
Oceń wpis:-8  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas