0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
8406b5abcc8ddd782faaf78b006ad885
Czytali temat:
ImpactJob ImpactJob klaudiam ferdydurke _ RENIA1 -- dupik Iskierka*** Mocznik Sikawka Tekla Diego1 7777777 Tangerine Dream patriciasfe PLISZKA Tomek :) (1982 niezalogowanych)
84 Posty
Tekla
(Tekla)
Początkujący
sowa napisał:
Widze ze jeszcze tekla jest piekna

... , bo Reni moja szluga nie podoba się, i roztrzepanie na głowie. Ja tam lubię cigarete zagraniczną, no i kiedy wiatr we włosach. Ale co dla koleżanki się nie zrobi? Zaprosiłam grzebień i trochę popracował.
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tangerine Dream
(Tangerine Dream)
Żółtodziób
nie masz za co dziekowac chyba nie tylko w buddyzmie stala jest ciagly ruch, ale i w mechanice kwantowej ale juz wykladow z mechaniki kwantowej wkleiac nie bede wszystkiego dobrego raz jeszcze pozdrawiam
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
97 Postów
RENIA1 --
(RENIA1)
Początkujący
Witaj.Tez czesto slucham jego wykladow ale jestem sceptyczna z natury. Jakas czesc tych wykladow jest calkiem realna ale druga czesc juz nie jest tak doskonala.
Wyobraz sobie jak zareaguje jakis osobnik slaby psychicznie i z lekami np przed smiercia. Po wysluchaniu tego wykladu,bedzie bal sie wejsc do lozka.Jak juz w nim bedzie to bedzie sie bal zasnac,bo moze umrzec,wiec jest to troche jak niedzwiedzia przysluga.

Wyszperalam drugi filmik o obiecujacym pieknym tytule ale to co proponuje,niewiele osob zaakceptuje.Tak naprawde to nie trzeba wyrzekac sie wszystkiego,zeby poczuc sie wolnym.Mysle,ze on juz wszedl na sciezke filozofia dla filozofii bo z realnym zyciem nie ma to nic wspolnego.
Posluchaj tego i napisz co o tym myslisz.

PS. Bardzo ciekawe sa komentarze pod tym filmikiem a jest ich prawie 5000.To o czyms swiadczy.Moze ten narod nie jest jednak taki glupi jak go politycy oceniaja. (ciema masa)

Oceń wpis:16  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Tangerine Dream
(Tangerine Dream)
Żółtodziób
RENIA1 napisał:
Witaj.Tez czesto slucham jego wykladow ale jestem sceptyczna z natury. Jakas czesc tych wykladow jest calkiem realna ale druga czesc juz nie jest tak doskonala.
Wyobraz sobie jak zareaguje jakis osobnik slaby psychicznie i z lekami np przed smiercia. Po wysluchaniu tego wykladu,bedzie bal sie wejsc do lozka.Jak juz w nim bedzie to bedzie sie bal zasnac,bo moze umrzec,wiec jest to troche jak niedzwiedzia przysluga.

Wyszperalam drugi filmik o obiecujacym pieknym tytule ale to co proponuje,niewiele osob zaakceptuje.Tak naprawde to nie trzeba wyrzekac sie wszystkiego,zeby poczuc sie wolnym.Mysle,ze on juz wszedl na sciezke filozofia dla filozofii bo z realnym zyciem nie ma to nic wspolnego.
Posluchaj tego i napisz co o tym myslisz.

PS. Bardzo ciekawe sa komentarze pod tym filmikiem a jest ich prawie 5000.To o czyms swiadczy.Moze ten narod nie jest jednak taki glupi jak go politycy oceniaja. (ciema masa)

Czesc . O ile to bylo do mnie to. Nie twierdze ze jego wyklady to panaceum na wszystko i lek na cale zlo tego swiata. Wkleilam dwa Tekli( notabene ten drugi ktorym sie posluzylas rowniez), bo to mi pomaga i pomoglo moim znajomym i bliskim jak napisalam. Tekla odpisala mi ze przyjemnie jej sie tego sluchalo, wiec cel zostal osiagniety, ktos poczul sie chociaz przez chwile lepiej i o to mi chodzilo, Co do leku przed smiercia Ajahnowi nie chodzi o to IMHO by kogos straszyc, bo smierc jak mowi i tak nadajdzie, ale zeby ja zaakaceptowac jako nieodlaczna czesc zycia, podobnie jak inne zmiany ktore  nas dotykaja na naszej zyciowej drodze przez ten swiat. Ludzie boja sie zmian i maja w sobie duzo leku przed nimi,a tymi wykladami on nie chce go poglebiac,a raczej oswoic. Po prostu konkludujac mowi, ze jak "nie ma rozwiazania to nie ma problemu" i chodzi o to by to zaakceptowac,a nie z tym walczyc. Bo walka z tym lekiem i niepokojem i tak nie ma sensu, bo co ma nadejsc i tak nadejdzie,a w tym czasie ucieknie nam cos pieknego z zycia-spokoj. Poza tym z tymi wykladami to troche jak z koszem pieknym, pachnacych owocow, jeden go minie, inny wezmie tylko jeden owoc ,a jeszcze inny cala garsc,a jeszcze inny caly kosz  Wazne zeby wybrac cos dobrego dla siebie o ile sie oczywiscie chce. Pozdrawiam
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
97 Postów
RENIA1 --
(RENIA1)
Początkujący
swietnie to wytlumaczylas z tym koszem owocow.

Ja mysle,ze odbieranie pewnych nauk,zalezy od poziomu naszej swiadomosci.

Jedni widza tylko swoje podworko inni patrza na swiat z lotu ptaka.Pytanie,ktory ma lepiej?

Ja w swoich wedrowkach po internecie,znalazlam Gracjana.To Polak urodzony w Grecji a teraz rodzina przeniosla sie do Krakowa i stamtad sa te filmiki.

On jest bardziej europejski, bardziej go rozumiem ale wychodzenie z ciala to juz nie moje marzenie.

Tez ma duzo komentarzy i podziwiam tych ludzi,za takie szczere wypowiedzi i zero hejtu.

Tu masz jego filmik a ma ich sporo.Tez pozdrawiam

Oceń wpis:16  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
Tekla
(Tekla)
Początkujący
Hej..
"Ja mysle,ze odbieranie pewnych nauk,zalezy od poziomu naszej swiadomosci." - tak, Reniu. w tym stwierdzeniu masz racje.
Ajahn Brahm, ma bardzo proste lekcje i dostępne umysłu zwykłych ludzi. Bardzo ładnie Ci wytłumaczyła Tangerine Dream.
Tego typu psychologicznych pouczeń, który Ty wkleiłaś, jest mnóstwo w necie....to jakaś plaga.
"Jak rozkochać mężczyznę", "Jak zdobyć fortunę" , Co robić, żeby być szczęśliwym" i takie tam mydło mydlane.
Jak chcesz i Cie interesuje wpływ podświadomości na życie, to najlepszym podręcznikiem jest "Potęga podświadomości" Joseph Murphy. Ta książka jest niesamowicie dostępna i zrozumiale wytłumaczono jaki wpływ mamy sami na siebie i w miarę ochoty jak możemy pokierować naszym życiem.
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
Tekla
(Tekla)
Początkujący
Tangerine Dream napisał:
nie masz za co dziekowac chyba nie tylko w buddyzmie stala jest ciagly ruch, ale i w mechanice kwantowej ale juz wykladow z mechaniki kwantowej wkleiac nie bede wszystkiego dobrego raz jeszcze pozdrawiam
, ależ oczywiście, że było za co dziękować.
Same drogie , co może podarować człowiek drugiemu człowiekowi, to czas. Bo czas jest kawałek jego życia.
"Stałość - to ciągły ruch" - jest w całym naszym życiu i to we wszystkich dziedzinach.
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
97 Postów
RENIA1 --
(RENIA1)
Początkujący
Tekla,zeby wybrac to wlasciwe to musisz zobaczyc kilkanascie innych. Potege podswiadomosci mam a czytalam to 10 lat temu.Mam tez Jose silva,tez jest o podswiadomosci.
Zeby sobie porozmawiac ze swoja podswiadomoscia,musisz wejsc w stan alfa. To mozesz osiagnac przez medytacje albo to przychodzi przed spaniem ale trwa krotko. Napewno mozna sie tego nauczyc i to dziala,sprawdzilam.
Dobrze,ze jest tego pelno w internecie,tzn,ze jest zapotrzebowanie i narod sie rozwija.
Oceń wpis:13  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
7777777
(7777777)
Nowicjusz
RENIA1 napisał:
Tekla,zeby wybrac to wlasciwe to musisz zobaczyc kilkanascie innych. Potege podswiadomosci mam a czytalam to 10 lat temu.Mam tez Jose silva,tez jest o podswiadomosci.
Zeby sobie porozmawiac ze swoja podswiadomoscia,musisz wejsc w stan alfa. To mozesz osiagnac przez medytacje albo to przychodzi przed spaniem ale trwa krotko. Napewno mozna sie tego nauczyc i to dziala,sprawdzilam.
Dobrze,ze jest tego pelno w internecie,tzn,ze jest zapotrzebowanie i narod sie rozwija.

Renia, Bong i porcaj Maryśki czasem działa cuda. Nie wiem czy tobie jeszcze pomoże, ale z pewnością nie zaszkodzi. Przemarzysz całą noc ... i wstaniesz w końcu...........odprężona.
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Phoenix Feniksowa
(Phoenix)
Żółtodziób
Tysz szukam, ale gdzie dzisiaj prawdziwwego faceta znalesc.
Oceń wpis:8  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas