0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
0195e5ef996f5341e9ba24935339e18d
296 Postów

()
Stały Bywalec
Wiem Pliszka, jestem w temacie. Mam pytanko tu do wszystkich (trzeźwych), nie dotyczy cymbała Ferdydurke. Ktoś strzelał do naszego Papieża, prawda ? Potem było że niby Ruscy, potem że niby Bułgarzy, potem że niby Stasi z NRD. Chyba ktoś o czymś zapomniał ? A Banco Vaticano ? A może ktoś z tych naszych obleśnych pasibrzuchów z Gniezna i Warszawki ? Co Ty na to Pliszka i inni ?
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
Dobranoc Pliszka
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
Pliszko ? Zaraz tu się zjawi przez nas jak wiesz zwany "elokwęęętnym" i zacznie pisać bzdury Czekamy Ferdydurke )
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
523 Posty
ferdydurke _
(ferdydurke)
Wyjadacz
Widzę. że siódemki oraz user bez nazwy produkują się w krytyce nad moją osobą i śmiech mnie ogarnia!
Userzy, którzy nie mają inwencji, do założenia własnego tematu starają się dowartościować w stalking-u mojej osoby!
Spójrzmy na zieloną puszystą świnkę - wlokła się za mną na MP. polazła za mną na WE, a potem przyczołgała się za mną na NN, a teraz jest tutaj na Migrelo! Małpyczłekokształne! Tak małpy, bo trudno was nazwać homo-sapiens! Homo-sapiens unika tego czego nie lubi.
Ja np. nie wkładam ręki do gniazda os, bo wiem, że jest to bolesne.
Wy niedorozwinięty gatunek homo-sapiens robicie to z pełną pemedytacją!
Oceń wpis:-21  
Odpowiedz   Cytuj
188 Postów
PLISZKA
(PLISZKA) Online
Stały Bywalec
Natalia,z tego co ja pamietam,to strzelal Akcaurek ale na zlecenie chyba Bulgarow ale glowy nie dam.O,jest Ferdi to napewno pamieta jk to bylo z Papierzem.

Dobranoc Natalia.

Krunia pisze:

Wynocha na NN , tam przecież cię doceniają, tam sikają po nóżkach Unka z Iberte i Zośka jak opowiadasz o swoich sukcesach zawodowych , miłosnych ,o podróżach po wsi i świecie ... wiec nie rozumiem cię czemu degradujesz się do ostatniego przyglupa i tu dzień w dzień robisz z siebie kretyna ?
Czy nienawiść do Ferdydurke ,mnie czy Renki jest warta tylu zachodów , przebierania się i samoośmieszenia ?

Ciagle slysze,o NN.Przeciez to zamkiete forum..Czy ja cos nie wiem?
Oceń wpis:25  
Odpowiedz   Cytuj
523 Posty
ferdydurke _
(ferdydurke)
Wyjadacz
Tomuś gitarzysto, czyli Natalia po co ci to, wymyśl sobie nowy nick, włącz szare komórki i zacznij pisać jak człowiek! Zapomnij o waśniach i swoich poniżeniach!
Postaraj się być normalnym userem!
By było jasne - ja cię nie zgnojiłem! Ty sam własnoręcznie tego dokonałeś!
Takie "intelektualne" sepuku!
Oceń wpis:-20  
Odpowiedz   Cytuj
523 Posty
ferdydurke _
(ferdydurke)
Wyjadacz
PLISZKA napisał:
Natalia,z tego co ja pamietam,to strzelal Akcaurek ale na zlecenie chyba Bulgarow ale glowy nie dam.O,jest Ferdi to napewno pamieta jk to bylo z Papierzem.

Dobranoc Natalia.

Krunia pisze:

Wynocha na NN , tam przecież cię doceniają, tam sikają po nóżkach Unka z Iberte i Zośka jak opowiadasz o swoich sukcesach zawodowych , miłosnych ,o podróżach po wsi i świecie ... wiec nie rozumiem cię czemu degradujesz się do ostatniego przyglupa i tu dzień w dzień robisz z siebie kretyna ?
Czy nienawiść do Ferdydurke ,mnie czy Renki jest warta tylu zachodów , przebierania się i samoośmieszenia ?

Ciagle slysze,o NN.Przeciez to zamkiete forum..Czy ja cos nie wiem?

Na NN możesz nadal pisać!
Co do papieża, to do dzisiaj żałuję, że zamach się nie udał!
Nikt nie wyrządził w ostatnich paru wiekach kościołowi katolickiemu tyle krzywdy jak JP2!
Oceń wpis:-19  
Odpowiedz   Cytuj
188 Postów
PLISZKA
(PLISZKA) Online
Stały Bywalec
Co ty pieprzysz Ferdi,forum jest zamkniete,chyba,ze ty wchodzisz od zakrystii,tylnymi drzwiami. Zalozymy sie?
Oceń wpis:26  
Odpowiedz   Cytuj
523 Posty
ferdydurke _
(ferdydurke)
Wyjadacz
PLISZKA napisał:
Co ty pieprzysz Ferdi,forum jest zamkniete,chyba,ze ty wchodzisz od zakrystii,tylnymi drzwiami. Zalozymy sie?
Właśnie wklejiłem nowy post na NN! Możesz sprawdzić!
Oceń wpis:-20  
Odpowiedz   Cytuj
188 Postów
PLISZKA
(PLISZKA) Online
Stały Bywalec
TTak pokazala sie pierwsza strona ale kiedy chcialam przehsc na twoj koentarz to pokazalo sie takie cos

Diese Seite funktioniert nicht
nasze-niemcy.pl hat Sie zu oft weitergeleitet.

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS
Oceń wpis:24  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas