0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
60cd0fae8535ca093238a8ce470aefc9
523 Posty
ferdydurke _
(ferdydurke)
Wyjadacz
Nataliaxxx napisał:
Co Ty człowieczku zrobisz jak zgubisz lub Tobie ukradną ten słownik wyrazów obcych ? I jak tu będziesz pisał ? Pomyślałeś o tym ?
Tomuś baranku, gdzie ty w moich tekstach wyczytałeś obce słowa?
Daj se siana i przygotowuj się na wypad nad jezioro Bodeńskie z twoją paczką!
Oceń wpis:-20  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
Tomuś kolego to mój znajomy i widzę że znowu alkohol zamydla Tobie oczy ?
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów

()
Żółtodziób
PLISZKA napisał:

To musi miec podloze z dziecinstwa.Jakies niewyzwolone kompleksy.

Ja sie bardzo kocham.Nigdy nie ublizylaby sobie takim paskudym wyzwiskiem,bo to trudno nazwac imieniem.
Ale jak ktos lubi,to mi nic do tego,tylko nie wiem dlaczego ale mi sie niedobrze robi.Fuj.

Jasne! Pliszka to cudowne imie. Ile uroku ze soba niesie, Jak maciejka! Cala wiocha oczarowana.
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
523 Posty
ferdydurke _
(ferdydurke)
Wyjadacz
Nataliaxxx napisał:
Tomuś kolego to mój znajomy i widzę że znowu alkohol zamydla Tobie oczy ?
Tomuś, te bajki, to możesz opowiadać swoim wielbiciekom, a ja mogę obecnie uśiąść za kierownicą mojego autka i podjechać na komisariat, by zbadano mi promile!
Oceń wpis:-22  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów

()
Żółtodziób
ferdydurke napisał:
Zdzichu napisał:
Pliszka, dzien dobry

no i po co ci tu komplety ? ,
Niby sie ucieka od przyglupow i zadymy
a nie minie miesiac i masz znowu ta cala nieproszona satyryczna brygade
na karku .

Nie rozumiem tego zjawiska.
Najpierw chca cie wyekelowac , czepiaja sie wszystkiego, pisza ze smierdzisz
ze pierdzisz, zes stary,
zes glupi, zes pijak ,
babiarz i lotr .

Pozostawisz wiec ich w tym bagienno- narcystycznym towarzystwie zeby wreszcie byli wsrod swoich ,
to z tesknoty za toba przywleka sie i tu ,
zaloza az po 5 nikow zeby z toba komuikowac i
serdecznie minusowac..
he, he..
no i jak to wytlumaczysz kotku ?
Polska wies - tanczy i spiwa..

Bardzo trafna analiza problemu!
Zamiast zadbać o NN i miłą atmosfere wolą smród roznośić po świecie.
Kiedy ja przeniosłem się na te forum, to były tu tylko kredyty, teraz mamy pomp-owski i ponn-owski gnój na tym forum. Smrodzili na MP, smrodzili na NN, a teraz tutaj zielone gówno rozlewa się na cały polski internet w DE

O analityk sie pojawil i cytuje wzniosle umysly.
No ty zadbales o mila atmosfere na NN! Smrodziles na MP, smrodziles na NN i jak sie w koncu przeniesz na My Rencisc,i tez bedziesz smrodzil. Bo taki zwykly maly smrodek jestes.
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
523 Posty
ferdydurke _
(ferdydurke)
Wyjadacz
molly napisał:

No ty zadbales o mila atmosfere na NN! Smrodziles na MP, smrodziles na NN i jak sie w koncu przeniesz na My Rencisc,i tez bedziesz smrodzil. Bo taki zwykly maly smrodek jestes.[/quote]

Zielona biegunko! Byłaś tu na tym forum przedemną? Nie! Ale przywiała cię tu twoja wrodzona upierdliwość i złośliwość. Byłaś, jesteś i będziesz jak wrzód na dupie każdego forum! Znajdź sobie portal, który zbudujesz sobie od nowa i wszyscy będą cię kochali.
Pokaż nam wszystkim, że potrafisz być konstruktywną i miłą userką!
Moim zdaniem szybciej zacznie się nowa epoka lodowcowa na ziemi, niż ty staniesz się miłą i lubianą userką! Daj sobie powiedzieć - jesteś zakałą każdego forum!
Oceń wpis:-26  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów

()
Żółtodziób
ferdydurke napisał:
molly napisał:

No ty zadbales o mila atmosfere na NN! Smrodziles na MP, smrodziles na NN i jak sie w koncu przeniesz na My Rencisc,i tez bedziesz smrodzil. Bo taki zwykly maly smrodek jestes.

Zielona biegunko! Byłaś tu na tym forum przedemną? Nie! Ale przywiała cię tu twoja wrodzona upierdliwość i złośliwość. Byłaś, jesteś i będziesz jak wrzód na dupie każdego forum! Znajdź sobie portal, który zbudujesz sobie od nowa i wszyscy będą cię kochali.
Pokaż nam wszystkim, że potrafisz być konstruktywną i miłą userką!
Moim zdaniem szybciej zacznie się nowa epoka lodowcowa na ziemi, niż ty staniesz się miłą i lubianą userką! Daj sobie powiedzieć - jesteś zakałą każdego forum![/quote]

No ty jestes wrecz podziwiany!. Pomniki ci niedlugo beda stawiac. Tak urosniesz, ze wszystkich cieniem zakryjesz. Gigant serdecznosci i sympatii. Ludzie patrzcie i uczcie sie, abyscie tak nie skonczyli jak ten nieborak.
Odpowiedz   Cytuj
523 Posty
ferdydurke _
(ferdydurke)
Wyjadacz
molly napisał:

No ty jestes wrecz podziwiany!. Pomniki ci niedlugo beda stawiac. Tak urosniesz, ze wszystkich cieniem zakryjesz. Gigant serdecznosci i sympatii. Ludzie patrzcie i uczcie sie, abyscie tak nie skonczyli jak ten nieborak.[/quote]

Zielona biegunko! Ze złośliowści trójka z dwoma minusami! Polot intelektualny został wydalony z gazami przy biegunce?
Oceń wpis:-24  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów

()
Żółtodziób
ferdydurke napisał:
molly napisał:

No ty jestes wrecz podziwiany!. Pomniki ci niedlugo beda stawiac. Tak urosniesz, ze wszystkich cieniem zakryjesz. Gigant serdecznosci i sympatii. Ludzie patrzcie i uczcie sie, abyscie tak nie skonczyli jak ten nieborak.

Zielona biegunko! Ze złośliowści trójka z dwoma minusami! Polot intelektualny został wydalony z gazami przy biegunce?[/quote]

Blyskaj ty dalej swoim polotem...
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
7777777
(7777777)
Początkujący
ferdydurke napisał:
molly napisał:

jesteś zakałą każdego forum![/quote]

Dokładnie. Gdzie byś nie poszedł, smród niechybnie zaraz się pojawi.
To twoje słowa są pełne nienawiści , goryczy i zwyczajnego prymitywnego chamstwa.
Żadne forum z tobą nie ma cienia szansy, bo - jak już pisałem - jak ten drób. W każde gówno kij włozysz. Świnia to raczej do ciebie pasuje. Czytam was już od dawna, ale nigdzie nie widziałem w Zielonki postach, tyle chamstwa i agresji, co w twoich , mały człowieczku.
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas