0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
41df1c7fcc9589a617512e99b7979fe1
706 Postów

()
Wyjadacz
Sorrki....miało być: "Wy" a nie "wy".. Bez obrazy proszę
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
Tekla
(Tekla)
Początkujący
Tomekxxx napisał:
A co do owego Ferdiego, to gnoimy go i tłamsimy tam gdzie się tylko pojawia. Tyle w temacie

A , że tak Cie zapytam, kto ci dał prawo kogo- kol wiek tłamsić i gnoić???
Kto ci dał prawo być jedynym sprawiedliwym adwokatem bez sądu i prokuratora???
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
418 Postów

()
Wyjadacz
Tekla najpierw poczytaj sobie jego (Ferdydurke) komentarze a potem pogadamy.Chyba o nie bronisz dlatego,ze nosi spodnie.
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
Tekla
(Tekla)
Początkujący
PLISZKA napisał:
Tekla,tobie chyba przy urodzeniu juz,wyrwano gen agresji i nienawisci.

Czy ty naprawde nie widzisz w komentarzach Ferdydurki,agresji i chamstwa? Nie sadze,zebys byla do takich ludzi przyzwyczajona i z tego powodu wynika twoja tolerancja.Ten typ co usta otworzy to leca obelgi.Nie potrafi normalnie rozmawiac-Nienawidzi Polakow ale ciagle tu przylazi Bez ambicji.

, Reniu, chciałam coś napisać, ale widzę , że to nic nie da...wspomnę tylko, że wiem i nie zapominam agresji czy chamstwa co niektórych... ale jeszcze czas...
I , najważniejsze, agresja rodzi agresję..
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
Sabayon .
(Sabayon) Online
Stały Bywalec
Czasami nawet imiona pisze świadomie z nalej litery
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
Tekla
(Tekla)
Początkujący
PS. Tomek, ja nie jestem bimbrem z kaktusa, mój nick jest Tekla...

Tą nutą pożegnam się, i życzę miłego wieczora jak i owocnego klikania..
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
418 Postów

()
Wyjadacz
Tekla, nadstawianie drugiego policzka,nie sprawdzilo sie.

Pewnie,ze sie wkuzam jak ktos mnie obraza.Jak ty reagujesz na obelgi w twoim kierunku??
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
706 Postów

()
Wyjadacz
Przepraszam Tekla...napisałem to w żartach. Wybacz proszę, ale ja tu zawsze wchodzę z uśmiechem i bez alkoholu aby nie wzbudzać niepotrzebnych emocji. Raz jeszcze Ciebie przepraszam...Pozdrawiam.
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
7777777
(7777777)
Początkujący
ferdydurke napisał:
Tekla napisał:
Dobry wieczór.

No i kto nie pamięta, tam tych lat na MP. Bywało gorąco, ciekawo, agresywnie i miło...nawet bigosy u Dinsowej same z knajpy wyłaziły i ...bywało różnie ale nigdy nudno..a wy co sądzicie na ten temat?

PPS. Tomek, czy ty komuś użyczasz swoje konto tut na forum, a potem nawet nie czytasz ????

Teklo, z twoją pamięcią jest coś nie tak! Dinsowa nie miała knajpy na MP.
Knajpę miała Zośka, czyli Handy. Bigos gotowałem ja. Forum było żywe i miało wielu wartościowych userów, z którymi warto było polemizować. Do tego grona należała też Dins
Trudno nie wspomnieć przy tej okazji takich userów jak Wit, Pogodniak, Handy, Krunia, Tereska alias Ychna, Iberte, Herbi, Jesienna ( fantastyczne pióro ) i wielu innych, których nicków zapomniałem - jak choćby naszego pomocnika archeologicznego, M - fanki BAP i punku z Koeln, oraz wielu wielu innych, którzy to forum potrafili trzymać aktywnie przy życiu.
Niestety pojawiły się też postacie, które nie potrafiły się pogodzić z rolą w drugim rzędzie i rozpieprzyły to forum ciągłymi skargami i donosami - vide diego, mondragon, zielonka!

Zapomniałeś tylko dodać, że pod jakimkolwiek nickiem się pojawiłeś, nigdy nie byłeś darzony sympatią. Zwłaszcza przez tych, których wymieniłeś dwapik.
Dinsowa faktycznie warzyła i cokolwiek to było, miało ręce i nogi. Zośka miałą wiejacą pustką knajpkę, którą się chcętnie odwiedzało, przynajmniej tak długo aż zaczynało być "mało sympatycznie", ale wtedy był jeszcze Trawnik, lista obecności Zoricy, kącik dla malkontetów, ale już nie pamiętam jak się nazywał, a w ostateczności można było u "marmala" pogrzebać i powspominać młodosć.
W jednym masz rację. To było forum, jakich już nigdy nie będzie.
Odpowiedz   Cytuj
706 Postów

()
Wyjadacz
Cześć 7-dema
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas