0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
028c59b6cf6f8fe860b6334193aa289c
Czytali temat:
klaudiam ferdydurke _ Rabenja mmarzen Zdzichu Kowalski -Kowal PLISZKA Adast (321 niezalogowanych)
29 Postów

()
Żółtodziób
ferdydurke napisał:
Czasami trzeba niebywalej inteligencji, wrecz genialnosci, aby dostrzec swoja przecietnosc.
Myslisz, ze masz pojecie o czym ja pisze?

Ty bredzisz! Tutaj nie jest potrzebna genialność, ani niebywała inteligencja, by to rozpoznać!
To jest mój ostatni post w idiotycznej pyskówce![/quote]

No widzisz inteligencie !
Twoj organ byc moze pozwoli ci odpowiedziec na pytanie: Jak nazywa sie zona Herkulesa i nic poza tym.
Podpowiem ci. Frau Kules
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
685 Postów
Tomek 644 xxx
(Tomek644) Online
Wyjadacz
Sołtys, wyluzuj chłopie i daj na luz...On pisze ze słownikiem wyrazów obcych. Zapytaj mu się, czy on alkomatem mierzy swoją inteligencję ??? Ja mam znajomych w Neuss, i oni go znają. Chleje prawie non stop !!! Kiedyś go widzieli w tym parku jak się idzie z centrum Neuss w stronę tego portu rzecznego. Mój kolega pracuje w tej wytwórni oleju, i nie raz cymbała tam widział Pozdrówka
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
273 Posty
Diego1
(Diego1)
Stały Bywalec
czesc Tomeczku,czesc inni fajni forumowicze , tego typka nie mozna sie pozbyc klei sie jak..... nie napisze co,bo wstyd, przestalam na niego reagowac i jeszcze tylko co niektorzy,nieswiadomi mu cos odpyskuja,szkoda czasu na cos takiego
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
ferdydurke _
(ferdydurke)
Stały Bywalec
Tomek644 napisał:
Sołtys, wyluzuj chłopie i daj na luz...On pisze ze słownikiem wyrazów obcych. Zapytaj mu się, czy on alkomatem mierzy swoją inteligencję ??? Ja mam znajomych w Neuss, i oni go znają. Chleje prawie non stop !!! Kiedyś go widzieli w tym parku jak się idzie z centrum Neuss w stronę tego portu rzecznego. Mój kolega pracuje w tej wytwórni oleju, i nie raz cymbała tam widział Pozdrówka

Bęcwałku, ja też niechętnie pracuje od czasu do czasu dla Nestle w Neuss!
Koncern mi nie odpowiada, ale płacą! Pozdrów twojego kolesia, kto wie może spotkam go w kantynie.
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
685 Postów
Tomek 644 xxx
(Tomek644) Online
Wyjadacz
Cześć Diego (imienia nie wymieniem z oczywistych względów). Spoko, on nawet nie wie ile tam jest Polaków co go znają. Wspólnie coś tu przygotujemy i odpalimy :) Mam nadzieję, że on się spali ze wstydu
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
273 Posty
Diego1
(Diego1)
Stały Bywalec
tylko nie zapedzcie sie i nie idzcie za daleko,
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
ferdydurke _
(ferdydurke)
Stały Bywalec
Tomek644 napisał:
Cześć Diego (imienia nie wymieniem z oczywistych względów). Spoko, on nawet nie wie ile tam jest Polaków co go znają. Wspólnie coś tu przygotujemy i odpalimy :) Mam nadzieję, że on się spali ze wstydu
Tysiące granatów przygotujcie! Ale ty dureń jesteś!
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas