0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
a7b80f9e9f2cd4bd56be5938346ecb1b

Niskie libido u faceta - Niemcy

Czytali temat:
Julia Mroczek sysia87 Anna Kalata gosiaszsz kowalska88 ferdydurke _ RENIA1 -- Agafia * Rabenja (1130 niezalogowanych)
10 Postów
Żółtodziób
Jesteśmy po 30stce, czyli nadal młodzi i chciałoby się powiedzieć w sile wieku.
Od jakiegoś czasu mojemu facetowi jakby spadło libido. Co może być tego rzyczyną?
Oceń wpis:14  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Anna Kalata
(anaka)
Żółtodziób
Hmm, powinno mu się chcieć. Wprawdzie może nie tak jak 20stolatkowi, bo Ci to mogli by to robić wszędzie, o każdej porze i w każdych ilościach, ale 30latek to przecież nie jest jeszcze stary człowiek.
Był z tym gdzieś? U jakiegoś lekarza specjalisty? Zażywał jakieś leki?
Na wzmocnienie siły erekcji i zadowolenia z życia seksualnego mogę jeszcze polecić Cum on. Tutaj masz info na jego temat: intymnosc.pl/stosunek-najwyzszej-jakosci-p-1646.html
Oceń wpis:8  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Żółtodziób
anaka napisał:
Hmm, powinno mu się chcieć. Wprawdzie może nie tak jak 20stolatkowi, bo Ci to mogli by to robić wszędzie, o każdej porze i w każdych ilościach, ale 30latek to przecież nie jest jeszcze stary człowiek.
Był z tym gdzieś? U jakiegoś lekarza specjalisty? Zażywał jakieś leki?
Na wzmocnienie siły erekcji i zadowolenia z życia seksualnego mogę jeszcze polecić Cum on. Tutaj masz info na jego temat: intymnosc.pl/stosunek-najwyzszej-jakosci-p-1646.html

Dzięki za informacje. Przestudiowałam dokładnie ten środek i mam kilka pytań z nim związanych.
Czy daje jakieś efekty uboczne? Czy trzeba go zażywać codziennie, czy tak jak to ma miejsce w przypadku viagry - jakiś czas przed planowanym stosunkiem.
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kowalska88
(kowalska88)
Żółtodziób
Najważniejsze w takiej sytuacji jest to, żeby poznać przyczynę problemu. Może być to zwykłe zmęczenie, problemy związane ze zdrowiem, czasami problem siedzi też w głowie. Warto się skontaktować z seksuologiem albo psychoterapeutą. Jakbyście szukali pomocy, to wiem, że klinika psychomedic organizuje wideo rozmowy z pacjentami, można się do nich odezwać i umówić na konsultacje. Dobra opcja szczególnie dla osób, które przebywają za granicą.
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
270 Postów
ferdydurke _
(ferdydurke)
Stały Bywalec
J_M napisał:
Jesteśmy po 30stce, czyli nadal młodzi i chciałoby się powiedzieć w sile wieku.
Od jakiegoś czasu mojemu facetowi jakby spadło libido. Co może być tego rzyczyną?

Mam znajome małżeństwo - ona i on są bardzo atrakcyjni i z sukcesami zawodowymi. Finansowo powodzi im się bardzo dobrze. Problem polega w jego libido - mają seks raz do roku, ale ona pomimo to nie chce z niego zrezygnować. Po 30-stce, po 40 -stce, miałem prawie zawsze ochotę na seks. Libido spadło mi dopiero po pierwszym zawale, ale nadal mam ochotę! Nie tak często jak powiedzmy 15 lat temu, ale ochota jest. Więc albo twój facet znalazł sobie inną kobietę, albo należy do grupy facetów, których można potraktować, jako absolutną mniejszość!
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
RENIA1 --
(RENIA1)
Nowicjusz
Jezeli to jest tak rzadko,to nie jest normalne. Tu juz potrzebny lekarz,chyba,ze ma kochanke jak sugeruje kolega.
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
270 Postów
ferdydurke _
(ferdydurke)
Stały Bywalec
RENIA1 napisał:
Jezeli to jest tak rzadko,to nie jest normalne. Tu juz potrzebny lekarz,chyba,ze ma kochanke jak sugeruje kolega.

Jak widzę jednak weszłaś, więc moja wskazówka na N-N była niepotrzebna
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Agafia *
(Agafia)
Początkujący
A ten zaraz zacznie opowiadao o jego seksualnych wyczynach. Lece pi siekiere
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas