0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
edfe62498d26664d517e97c58c13d220

Studia zdalne - Niemcy

Czytali temat:
korkoran Paulina Ko (719 niezalogowanych)
2 Posty
korkoran
(korkoran)
Żółtodziób
Cześć. Planuje wyjazd do Niemiec ale chciałbym jednoczesnie studiowac. Najbardziej interesuja mnie studia w Polsce, ale teraz mam pytanie. Czy jest opcja zdalnych studiow czyli: mieszkam za granica, studiuje internetowo i dostaje pozniej dyplom jak na kazdej inne uczelni. Bardzo mi na tym zalezy. Ktos z was orientuje sie czy istnieje taka uczelnia? Jestem kompletnie zielony w tym temacie.. poszedlbym normalnie na studia zdienne ale niestety, jade do niemiec za praca..
Oceń wpis:34  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Paulina Ko
(PaulinaKo)
Żółtodziób
A jakie kierunki Cię interesują? Branża?
Oceń wpis:18  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
korkoran
(korkoran)
Żółtodziób
Nie mam jakiegoś jednego kierunku wybranego, który musiałby być i koniec. Ale chciałby się sprwdzić w dziennikarstwie, zarządzaniu albo grafice
Oceń wpis:15  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Paulina Ko
(PaulinaKo)
Żółtodziób
z tego co wiem to takie możliwości daje akademia biznesu Vistula w Warszawie.. to jest dora, renomowana uczelnia, miedzynarodowe srodowisko, nacisk na przygotowanie do zawodu itd, na pewno mają zarządzanie i grafikę, bo konczył znajomy tam i był bardzo zadowolony. Zobacz sobie na ich ofertę
Oceń wpis:22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kolator
(kolator)
Żółtodziób
To jeśli zależy Ci na zarządzaniu, to na Vistuli możesz podjąć studia zdalne. Z tego co wiem, to można tam podjąc zarówno studia I jak i II stopnia
Oceń wpis:18  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas