0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
e53c32278e9b03cde1d0337197855d30

Jak zgubić zbędne kg? - Niemcy

Czytali temat:
Ch_migrelo larry uelcja (181 niezalogowanych)
3 Posty
uelcja
(uelcja)
Żółtodziób
Po ciąży zostało mi trochę nadprogramowych kg, także jestem na diecie i trenuję, niestety nie mogę odchudzić ud, to zdecydowanie mój największy problem. Może macie jakieś rady, ćwiczenia, zabiegi kosmetyczne, które pomogłyby mi osiągnąć wymarzony rozmiar?
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
henriearnorde
(henriearnorde)
Żółtodziób
Pożycz pieniądze

Pożycz pieniądze, aby rozwiązać swoje problemy i zrealizuj swoje marzenia
Jestem poważną i uczciwą osobą. Zaproponuj pożyczkę w wysokości 2%
ze zwrotem od 1 do 25 lat więcej informacji skontaktuj się ze mną i zostaw swoje wiadomości i e-maile. dziękuję mail:
multiservicekreditplus@gmail.com
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rozalska12
(rozalska12)
Żółtodziób
Niestety uda, brzuch, biodra to takie partie ciała u kobiety, które ciężko odchudzić, mam niestety ten sam problem. Ostatnio zaczęłam chodzić na basen, mam nadzieję, że to coś pomoże.
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
karozapora
(karozapora)
Żółtodziób
Najważniejsza jest dieta i trening, można zdecydować się też na zabiegi medycyny estetycznej. Poczytaj sobie na temat liposukcji laserowej Slimlipo – daje doskonałe rezultaty i to po jednym zabiegu, skóra jest obkurczona, także nie traci elastyczności. Najlepiej zaplanować sobie taki zabieg w PL, tak będzie po prostu dużo taniej.
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
uelcja
(uelcja)
Żółtodziób
karozapora napisał:
Najważniejsza jest dieta i trening, można zdecydować się też na zabiegi medycyny estetycznej. Poczytaj sobie na temat liposukcji laserowej Slimlipo – daje doskonałe rezultaty i to po jednym zabiegu, skóra jest obkurczona, także nie traci elastyczności. Najlepiej zaplanować sobie taki zabieg w PL, tak będzie po prostu dużo taniej.

A możesz mi podać namiar, gdzie robiłaś ten zabieg? Byłabym wdzięczna. W sumie laseroterapia to dobra opcja, miałam styczność z laserami już dwa razy, przy okazji depilacji, usuwałam też w ten sposób rozstępy.
Oceń wpis:11  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
karozapora
(karozapora)
Żółtodziób
Nie wiem skąd jesteś, ale ja miałam robiony zabieg w Warszawie na złotej, dokładnie w klinice medycyny estetycznej elite, mają nowoczesny sprzęt i dobrych fachowców.
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas