0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
137958354e86c192b8172c906350214d

Chcesz posłać dziecko do niemieckiej szkoły. Nie wiesz od czego zacząć? - Niemcy

Czytali temat:
servicekreditplus (558 niezalogowanych)
1 Post
redakcja_MIGRELO
(redakcja_MIGRELO)
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Chcesz posłać dziecko do niemieckiej szkoły. Nie wiesz od czego zacząć?
Oceń wpis:11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Żółtodziób
Chciałabym przeprowadzić się z dwójką dzieci w wieku szkolnym do Niemiec,ale nie wiem od czego zacząć i gdzie udać się o pomoc pozdrawiam Bożena
Oceń wpis:11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Żółtodziób
a co z dzieckiem ktore uczy sie w kl integracyjnej w niemczech i potem wraca do Polski czy normalnie pójdzie do kl ze swoim rocznikiem czy ta kl integracyjna bedzie normalnie zaliczona
Oceń wpis:19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Żółtodziób
Chciałabym przeprowadzić się z córką do Niemiec teraz w połowie roku szkolnego córka traz chodzi do 4 klasy.Czy tak można w połowie roku szkolnego zacząć szkołe niemiecką?pozdrawiam Agnieszka
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Żółtodziób
Chcielibyśmy wraz z zona i nasza 6cio letnia córeczka przeprowadzić się do Niemiec.Córka w przedszkolu uczy się angielskiego,natomiast niemieckiego niestety nie zna.
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Żółtodziób
Czy w okolicy Eden znajduje się jakaś polsko-niemiecka szkoła podstawowa?
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Żółtodziób
Chodzi o Emden
Oceń wpis:8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Żółtodziób
Kto poleci szkole Polsko -Niemiecka w Stuttgardzie ?
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Żółtodziób
Jaką szkole polską podstawową polecacie w brenhaven
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
doriswillito
(doriswillito)
Żółtodziób
Oferta pozyczki
pomoc finansowa jako oferta kredytowa
Jak sie masz? Chcialbym wiedziec, czy udalo ci sie dostac pozyczke? w banku. Jesli nie, moge ci udzielic pozyczki, abys mógl kupic dom, otworzyc firme, kupic samochód, kupic motocykl, zalozyc wlasna firme, zaplacic podatki, zaplacic dlugi dla twoich osobistych potrzeb? etc ..... Chce Ci pomóc z 2000 € do 1.500.000 € prosze o kontakt szybko na mój adres
 e-mail: labellefamillefinance@gmail.com
aby uzyskac wiecej informacji
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas