0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
ad038da691754f2fbbd435f2827ab19a

Niskie libido u faceta - Niemcy

Czytali temat:
Julia Mroczek sysia87 Anna Kalata gosiaszsz kowalska88 (1028 niezalogowanych)
10 Postów
Żółtodziób
Jesteśmy po 30stce, czyli nadal młodzi i chciałoby się powiedzieć w sile wieku.
Od jakiegoś czasu mojemu facetowi jakby spadło libido. Co może być tego rzyczyną?
Oceń wpis:14  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Anna Kalata
(anaka)
Żółtodziób
Hmm, powinno mu się chcieć. Wprawdzie może nie tak jak 20stolatkowi, bo Ci to mogli by to robić wszędzie, o każdej porze i w każdych ilościach, ale 30latek to przecież nie jest jeszcze stary człowiek.
Był z tym gdzieś? U jakiegoś lekarza specjalisty? Zażywał jakieś leki?
Na wzmocnienie siły erekcji i zadowolenia z życia seksualnego mogę jeszcze polecić Cum on. Tutaj masz info na jego temat: intymnosc.pl/stosunek-najwyzszej-jakosci-p-1646.html
Oceń wpis:8  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Żółtodziób
anaka napisał:
Hmm, powinno mu się chcieć. Wprawdzie może nie tak jak 20stolatkowi, bo Ci to mogli by to robić wszędzie, o każdej porze i w każdych ilościach, ale 30latek to przecież nie jest jeszcze stary człowiek.
Był z tym gdzieś? U jakiegoś lekarza specjalisty? Zażywał jakieś leki?
Na wzmocnienie siły erekcji i zadowolenia z życia seksualnego mogę jeszcze polecić Cum on. Tutaj masz info na jego temat: intymnosc.pl/stosunek-najwyzszej-jakosci-p-1646.html

Dzięki za informacje. Przestudiowałam dokładnie ten środek i mam kilka pytań z nim związanych.
Czy daje jakieś efekty uboczne? Czy trzeba go zażywać codziennie, czy tak jak to ma miejsce w przypadku viagry - jakiś czas przed planowanym stosunkiem.
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kowalska88
(kowalska88)
Żółtodziób
Najważniejsze w takiej sytuacji jest to, żeby poznać przyczynę problemu. Może być to zwykłe zmęczenie, problemy związane ze zdrowiem, czasami problem siedzi też w głowie. Warto się skontaktować z seksuologiem albo psychoterapeutą. Jakbyście szukali pomocy, to wiem, że klinika psychomedic organizuje wideo rozmowy z pacjentami, można się do nich odezwać i umówić na konsultacje. Dobra opcja szczególnie dla osób, które przebywają za granicą.
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas